O nas

Ispol-Projekt jest firmą inżynierską, której głównym obszarem działalności jest projektowanie głównie dla sektora energetycznego. Odpowiadając na potrzeby Inwestorów, projekty nasze wykonujemy kompleksowo tzn. opracowując dokumentację techniczną i kosztową we wszystkich niezbędnych branżach oraz przeprowadzając wszelkie wymagane prawem procedury formalno-prawne.

Sukces firmy jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w realizacji projektów energetycznych oraz wysokich kompetencji wykwalifikowanego zespołu projektantów i specjalistów z dziedziny administracji publicznej i prawa cywilnego. Tym, co charakteryzuje naszą firmę na rynku jest wysoka jakość naszych projektów oraz ciągła gotowość do podejmowania nowych wyzwań, nierozerwalnie związanych z rozwojem nowoczesnych technologii. Rozszerzając wciąż naszą ofertę staramy się na bieżąco odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne usługi inżynierskie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, potencjałem i osiągnięciami. Skorzystanie z naszych specjalistycznych usług na etapie przygotowania Państwa inwestycji zapewni właściwą jej optymalizację, a środki zainwestowane w wysokiej jakości dokumentację techniczną zwrócą się wielokrotnie poprzez redukcję nakładów inwestycyjnych oraz minimalizację czasu trwania jej realizacji.

Piotr Gburczyk
Prezes Zarządu

Projekty